simple website templates

قرعه کشی گرین کارت آمریکا

Green Card Lottery

Green Card قرعه کشی

اگر حق دریافت گرین کارت که توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده داده می شود را داشته باشید، می توانید در ایالات متحده کار کنید و اقامت دائم داشته باشیدبا قرعه کشی گرین کارت آمریکا هر سال یک ویزای مهاجر را برای 50 هزار نفر ارائه می دهد. قرعه کشی برای افزایش و تنوع جمعیت ایالات متحده آمریکا توسط اداره مهاجرت آمریکا سازمان یافته است و نتایج تنها در وب سایت رسمی اعلام می شوددر برنامه گرین کارت ، هر کس حقوق برابر دارد. برندگان قرعه کشی توسط یک سیستم کاملا دیجیتال در محیط کامپیوتری تعیین می شوند. برای شرکت در قرعه کشی باید حداقل فارغ التحصیل دبیرستان یا حداقل دو سال تجربه کاری داشته باشیدشخص دارای گرین کارت حق دارد که در ایالات متحده آمریکا کسب و کار، زندگی و تحصیل کند. با گرین کارت، می توانید بدون در نظر گرفتن بخش دولتی یا خصوصی، حق کار هر کجا که می خواهید داشته باشید و حق ایجاد کسب و کار خود را خواهید داشتدانش آموزان دارای گرین کارت می توانند از بورس در دانشگاه های دولتی بهره مند شوند. علاوه بر این، احتمال دریافت کمک هزینه تحصیلی یا اعتبار از دولت ایالات متحده نیز دارندشرکت درقرعه کشی گرین کارت چگونه است؟

هر سال از اکتبر تا نوامبر، می توانید از وب سایت رسمی شرکت کنید. نتایج قرعه کشی ها در وب سایت رسمی اداره مهاجرت رسمی امریکا اعلام می شودقرعه کشی گرین کارت باید با دقت انجام شود و مطمئن شوید که اطلاعات وارده صحیح است کوچکترین اشتباه شما را از قرعه کشی حذف خواهد کرد. به همین دلیل توصیه میکنیم که تحت نظارت تیم متخصص ما برای گرین کارت درخواست کنید. با کارشناسان ویزا می توانید از طریق ایمیل info@markazeviza.com در ارتباط باشیدبرای فرم درخواست گرین کارت کلیک کنیدبعد از تکمیل کردن اطلاعاتی مثل هویت، سطح تحصیلات و وضعیت تأهل و تایید یک شماره تایید داده می شود. این شماره تایید برای نتیجه قرعه کشی لازم است پس آن را نگه دارید زیرا دوباره داده نمی شود14 قدم مورد نیاز برای تکمیل قرعه کشی گرین کارتنام همان طور که در گذرنامه نوشته شده

جنسیت

تاریخ تولد

شهر محل تولد * همانند پاسپورت *

کشورمحل تولد

کشور که در آن شما برای شرکت در برنامه دی وی واجد شرایط هستید

عکس

آدرس پستی

کشوری که زندگی می کنید

شماره تلفن

آدرس پست الکترونیکی

سطح تحصیل

وضعیت تاهل

تعداد فرزندانشرایط لازم برای درخواست گرین کارت

شما باید حداقل فارغ التحصیل دبیرستان باشید ودر این صورت حداقل 2 سال تجربه کار داشته باشید. هیچ محدودیت سنی برای شرکت در قرعه کشی وجود ندارد، اما شما باید 18 سال داشته باشید. همچنین باید زبان انگلیسی بلد باشید. اگر یک شخص متاهل برنده شود همسر و فرزندان نیز برنده می شوند. هر دو می توانند به طور جداگانه درخواست دهند** سفارت ایالات متحده حق دارد پس از مصاحبه و یا در صورت نداشتن تمام شرایط لازم گرین کار را اعطا نکند

سوالات متداول در مورد قرعه کشی گرین کارتالزامات آموزش و یا تجربه کار برای درخواست گرین کارت چیست؟

قوانین و مقررات آمریکا تعیین کرده است که شرکت کنندگان باید فارق اتحصیل از دبیرستان یا معادل آن باشند و حداقل دو سال تجربه کاری را در یک شغل که نیاز به آموزش، تجربه یا تخصص داشته باشد، داشته باشند. فقط مدرک های رسمی پذیرفته می شوند و آموزش های درسی و یا گواهینامه های هم ارز پذیرفته نمی شوند. مدارک مربوط به آموزش و تجربه کاری باید در مصاحبه ویزا به مامورین کنسولی ارائه شود. اگرمدارک درخواست شده را در طول مصاحبه ارائه نکنید گرین کارت داده نخواهد شدآیا محدودیت سنی برای درخواست گرین کارت وجود دارد؟

هیچ محدودیت سن پایین برای مشارکت وجود ندارد. با این حال، اگر سن شما کمتر از 18 باشد حتی اگر برنده شوید گرین کارت به علت نداشتن شرایط لازم تعلق نمی گیردشرکت در قرعه کشی گرین کارت چه زمانی است؟

بین اکتبر و نوامبر است. میلیون ها نفر در هر سال شرکت می کنند.. توصیه می کنیم درخواست خود را در ابتدای دوره ثبت نام انجام دهید. با وجود احتمال تقاضای زیاد در پایان دوره ثبت نام ممکن است سرعت سیستم را کم کندآیا می توانم بیش از یک درخواست برای گرین کارت ارسال کنم؟

نه خیر. طبق قانون هر شخص می تواند فقط یک درخواست دهد. و اگر بیشتر در خواست دهید از قرعه کشی حذف خواهید شدمتاهل هستم، اگر در قرعه کشی گرین کارت شرکت کنم،آیا حق شرکت همسرم از بین می رود؟

نه خیر. اگر شرایط لازم را برآورده کنید هر دو شرکا می توانند درخواست کنند. این شانس شما را افزایش می دهد. علاوه بر این، اگریکی از آنها در قرعه کشی برنده شود همسر نیزبرنده شده. همسر و فرزندانش نیز می توانند گرین کارت داشته باشندآیا باید اعضای خانواده را در طول درخواست گرین کارت اضافه کنم؟

برای همسرتان - اگر از نظر قانونی ازدواج کرده اید، باید اطلاعات همسر خود را اضافه کنید حتی اگر با هم زندگی نکنید. اگر همسر شما در حال حاضر شهروندان آمریکایی و یا گرین کارت دارد باید این را ذکر کنیدبرای کودکان - حتی اگر با شما زندگی نکنند و زیر 21 سال سن داشته ومجرد باشند ، نام، تاریخ تولد، جنسیت شهرستان و کشور و اطلاعات مادری را باید در فرم درخواست خود اضافه کنیدچگونه می توانم نتایج قرعه کشی را پیدا کنم؟

با شماره تأیید می توانید از ماه مه تا سپتامبردر وب سایت رسمی پیدا کنیداگر شماره تایید را گم کردم، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

شماره تأیید مورد نیاز است تا نتیجه ی درخواست را ببینید. اگر شماره تایید را گم کردید می توانید از طریق گزینه شماره تایید را فراموش کرده ام با وارد کردن آدرس ایمیل و بعضی اطلاعات شخصی دوباره شماره را دریافت کنیدآیا درخواست گرین کارت هزینه دارد؟

فرم درخواست گرین کارت رایگان است. با این حال، باید درخواست قرعه کشی را با دقت انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که اطلاعاتی که نوشتید صحیح است. کوچکترین اشتباه شما را از قرعه کشی حذف خواهد کرد. به همین دلیل توصیه میکنیم که تحت نظارت تیم متخصص ما برای گرین کارت درخواست کنید. با کارشناسان ویزا می توانید از طریق ایمیل info@markazeviza.com در ارتباط باشید.

اگر برنده قرعه کشی گرین کارت شوید، باید مبلغ مصاحبه ویزا خود را در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده بپردازید. دولت ایالات متحده هرگز از طریق چک، پست یا انتقال بانکی درخواست هزینه نمی کندنکات مهم درباره قرعه کشی گرین کارت

قرعه کشی گرین کارت تنها برای یک ماه بین اکتبر و نوامبر برگزار می شود

نتایج قرعه کشی در ماه مه بعد از تاریخ قرعه کشی در همان وب سایت رسمی اعلام می شود

هزینه ثبت نام وجود ندارد. هنگامی که شما فرصت دریافت گرین کارت دارید، باید پرداخت خود را به سفارت ایالات متحده انجام دهید. دولت ایالات متحده هرگز از طریق چک، پست یا انتقال بانکی درخواست هزینه نمی کند

درخواست تان را به علت تاخیر در وب سایت، به تأخیر نیندازید

درخواست قرعه کشی گرین کارت باید با دقت انجام شود و باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعاتی که وارد کرده اید صحیح است. شما قادر به ویرایش دوباره نخواهید بود. توصیه می کنیم با کارشناسان گرین کارت تماس بگیرید تا از بروز مشکل جلوگیری کنید. کوچکترین اشتباه شما باعث می شود حتی اگر قرعه کشی را برنده شوید، نتوانید گرین کارت را دریافت کنید

درباره ما

تماس با ما

وبسایت مرکز ویزا توسط پرویزهستم طراحی و ساخته شده، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
مرکز ویزا